Diety, zdrowie, fitness i odchudzanie – DIETY.PL

Menu

Trenerka wszystkich Polek

Na świecie zapanowała prawdziwa moda na aktywność fizyczną. W całej Polsce, od morza aż po same Tatry, ćwiczymy, biegamy czy jeździmy na rowerze. Wszystko zmierza do ukształtowania pożądanej, sportowej sylwetki i utraty zbędnych kilogramów. W mobilizacji do działania pomagają tzw. trenerki gwiazd.

Celebrytka czy trenerka?

Ewa Chodakowska to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich lat w polskim show biznesie. Polki pokochały dzięki niej ćwiczenia fizyczne, mają motywację do pracy nad własną sylwetką. Sama Chodakowska dba o swoje fanki za pośrednictwem wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych, indywidualizując swój przekaz i starając się zawsze być blisko nich. Ewa Chodakowska zrobiła coś, co nie udało się nikomu innemu wcześniej – podniosła Polki z kanap i spowodowała, że zaczęły walczyć o własne zdrowie i piękną figurę.

Jednocześnie Ewa Chodakowska jest aktywna w świecie polskich salonów, zwłaszcza w Warszawie. Przyjaźni się ze znanymi i lubianym gwiazdami. Była modelką na pokazach Joanny Przetakiewicz – twórczyni marki „La Mania”. To tylko jeden z wielu przejawów tego, że Ewa Chodakowska cały czas rozbudowuje swoje imperium fitness i jest obecna na pierwszych stronach gazet.

Kim ona jest?

Trenerka gwiazd, jak często bywa nazywana Ewa Chodakowska, podchodzi z Sanoka. Przeszła długą drogę od dzieciństwa i młodości w rodzinnym mieście, poprzez studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, aż po zainteresowanie się ćwiczeniami w Wielkiej Brytanii oraz ukończenie Akademii Pilates w Grecji. Po powrocie do Polski zaczęła realizować swoje programy ćwiczeniowe i prowadziła w telewizji śniadaniowej na antenie telewizji TVN oraz Telewizji Polskiej bloki tematyczne zachęcające do aktywności fizycznej i do zdrowego trybu życia.

Obecnie Ewa Chodakowska prowadzi, jak informuje gazeta Party, własne centrum fitnessu w Warszawie pod nazwą BeActive oraz program telewizyjny pod taką samą nazwą nadawany w telewizji TVN Style. Jest redaktorką naczelną miesięcznika o zdrowym stylu życia pod nazwą „BeActive – Detetyka&Fitness”.

Jej książki i płyty z ćwiczeniami rozchodzą się w sklepach tradycyjnych i internetowych jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Nie tylko kobiety, ale i panowie ćwicz z Ewa Chodakowską jej najpopularniejsze programy treningowe, do których zalicza się „Killer”, „Skalpel”, „Sekret” i „Turbo Wyzwanie”.

Ewa Chodakowska jako autorka

Na fali swojej popularności Ewa Chodakowska napisała kilka książek o zdrowym stylu życia, diecie dla pięknej figury i oczywiście o zestawach ćwiczeń, dzięki którym można efektywnie schudnąć bez efektu jojo. Należy zaznaczyć, że w 2014 roku bestsellerem na polskim rynku wydawniczym okazała się wydana przez trenerkę książka „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”.  W tym samym roku wydała także książki „Rok z Ewą Chodakowską: twój dziennik fitness” oraz „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej: moje wybory, moja dieta, moje ćwiczenia: 150 przepisów”. W 2015 roku pojawiły się zaś książki „Uniwersalny trening personalny: trenuj z nami!” oraz „Gotuj z Nami! Ewa Chodakowska i Tomek Woźniak. Dania w 20 minut do 20 zł”.

Kategorie:   FITNESS

Komentarze